Welcome to Big Coat studio!

Besides graphic design Ruta has her own brand Big Coat. It’s limited adition artworks. Her works build around abstraction, elegant sensation together creating elegant & clean composition using by technique sumi-e (Japanese ink painting).

About artworks: It’s the limited adition highest quality prints – Giclee (better known as highest quality inkjet printingtechnique). All prints printing on specific fine arts paper. Every piece coming with certificate of authority numbered & signed by author. Feel free choosing the size.

If you would like to buy original – please write for author private message.

Be savo aistros dizainui, Rūta yra sukūrusi ir toliau tebevysto savo asmeninį ženklą: Big Coat. Tai limituoto tiražo atspaudai, kurių kiekviena kolekcija pasakoja skirtingą, pripildytą pozityvumo, istoriją. Darbai pasižymi elegantiškumu, jautrumu taip sukuriant estetišką ir išskirtinę kompoziciją, naudojant sumi-e techniką.

Apie darbus: Tai limituoto tiražo atspaudai, kuriems naudojama giclee spauda, pasižyminti savo muziejiškumu ir ilgaamžiškumu. Naudojamas tik aukščiausias kokybės popierius. Kiekvienas darbas atkeliauja su autentiškumo sertifikatu, numeruotu ir pasirašytu autorės.

Dėl dydžių ir kainų prašome klausti autorės.

bigcoat.ruta@gmail.com